2012 yılından bugüne Mobil Aksesuar, Elektronik, Güvenlik ve Altyapı Ürünleri, Sarf Malzemeler, Ev Tekstili, Bahçe Ürünleri, Pratik Ürünler, Shopping Tv Ürünleri, Mutfak ve Çeşitli Züccaciye ürünlerinin, ithalat ve ihracatını gerçekleştirmenin yanı sıra, paydaşlarımız ile ürün kategori ve kapasitesini genişleterek bayilerimize düzenli güncel stok bilgisi ve sorunsuz teslimat garantisi vermekteyiz. Günümüz gelişen dijital teknolojiyi yakından takip etmekteyiz.
Alibaba, Aliexpress gibi uluslararası dijital satış platformlarında ürünlerimizin satışını yapmak isteyen bayilerimizin, dijital altyapı ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İç pazardaki e-ticaret platformlarında (Trendyol, Hepsi burada, N11, Gittigidiyor, E-ptt Avm) vb. ürünlerimizin satışını yapmak isteyen bayilerimize, ürünlerimizin entegrasyonu konusunda xml, xlsx ve talep edilen (işaretleme) dillerinde dijital altyapı hizmeti sunmaktayız.
Bayilerimiz, zamandan ve bütçeden tasarruf sağlayarak tüm ürünlerimizin satın alımlarını, adet sınırlaması olmaksızın, istedikleri tüm ödeme yöntemleri ile satın alım yapabilmekte, bulundukları şehir mesafesi gözetmeksizin en erken 1 en geç 3 iş günü içerisinde sorunsuz teslimat almaktadırlar.

Main Menu